For ledige tider i bassinerne se mere under fanen “svømmehal” og vælg menupunktet “bassinreservationer”

Aktivitetskalender

April

DatoTidAktivitetStedInstruktør
Tirsdag d. 2. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinJohannes
Onsdag d. 3. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinBodil
Onsdag d. 3. april17.30 - 18.20VandaerobicØvebassinAnna
Torsdag d. 4. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinDorthe
Torsdag d. 4. april11.15 - 12.00SkåneaerobicØvebassinMarianne
Fredag d. 5. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinJohannes
Fredag d. 5. april15.30 - 17.00Babysvømning + Plask & Leg 1ØvebassinSigne
Mandag d. 8. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinBodil
Mandag d. 8. april10.00 - 10.45SkåneaerobicØvebassinMarianne
Mandag d. 8. april11.00 - 12.30Babysvømning 1ØvebassinSigne
Mandag d. 8. april16.15 - 16.45Plask & Leg 1ØvebassinAnna
Tirsdag d. 9. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinDorthe
Onsdag d. 10. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinAnna
Onsdag d. 10. april17.30 - 18.20VandaerobicØvebassinBodil
Torsdag d. 11. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinMike
Torsdag d. 11. april11.15 - 12.00SkåneaerobicØvebassinMarianne
Fredag d. 12. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinDorthe
Fredag d. 12. april15.30 - 17.00Babysvømning + Plask & Leg 2ØvebassinAnna
Mandag d. 15. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinDorthe
Mandag d. 15. april10.00 - 10.45SkåneaerobicØvebassinMarianne
Mandag d. 15. april11.00 - 12.30Babysvømning 2ØvebassinMike
Mandag d. 15. april16.15 - 16.45Plask & Leg 2ØvebassinBodil
Tirsdag d. 16. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinAnna
Onsdag d. 17. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinBodil
Onsdag d. 17. april17.30 - 18.20VandaerobicØvebassinJohannes
Torsdag d. 18. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinMike
Torsdag d. 18. april11.15 - 12.00SkåneaerobicØvebassinMarianne
Fredag d. 19. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinJohannes
Fredag d. 19. april15.30 - 17.00Babysvømning + Plask & Leg 3ØvebassinSigne
Mandag d. 22. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinBodil
Mandag d. 22. april10.00 - 10.45SkåneaerobicØvebassinMarianne
Mandag d. 22. april11.00 - 12.30Babysvømning 3ØvebassinAnna
Mandag d. 22. april16.15 - 16.45Plask & Leg 3ØvebassinSigne
Tirsdag d. 23. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinJohannes
Onsdag d. 24. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinBodil
Onsdag d. 24. april17.30 - 18.20VandaerobicØvebassinMike
Torsdag d. 25. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinDorthe
Torsdag d. 25. april11.15 - 12.00SkåneaerobicØvebassinMarianne
Fredag d. 26 april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinAnna
Fredag d. 26. april15.30 - 17.00Babysvømning + Plask & Leg 4ØvebassinSigne
Mandag d. 29. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinBodil
Mandag d. 29. april10.00 - 10.45SkåneaerobicØvebassinMarianne
Mandag d. 29. april11.00 - 12.30Babysvømning 4ØvebassinMike
Mandag d. 29. april16.15 - 16.45Plask & Leg 4ØvebassinAnna
Tirsdag d. 30. april09.00 - 09.50VandaerobicØvebassinDorthe